Su Banyoları

Sirkülasyonlu, sirkülasyonsuz ve çalkalamalı su banyosu modelleriyle NÜVE, birçok laboratuvarın ihtiyacını karşılayacak ürünler sunmaktadır. Mükemmel kaliteleri ve rekabetçi fiyatları, NÜVE su banyolarını farklı uygulamalar yapılan birçok laboratuvarın vazgeçilmez ürünü yapmıştır.

Yıllardır birçok farklı uygulama için kullanılan NÜVE su banyoları, farklı tasarım ve kullanım kolaylığı özellikleri ile kullanıcıların güvenini kazanmışlardır.

NB Serisi sirkülasyonsuz su banyoları, ekonomik çözüm arayan laboratuvarların birinci tercihidir. PID mikroişlemcili kontrol sistemi ve güçlü izolasyonu, en iyi performansı sunar. Cihaz üzerindeki drenaj sistemi su değişimlerinde kolaylık sağlar.

BM ve BS Serisi genel amaçlı su banyoları farklı sıcaklık uygulamaları için hassas çözümler sunmaktadır. Güçlü sirkülasyon ve mikroişlemcili kontrol sistemi ile mükemmel sıcaklık hassasiyeti sağlanmaktadır. Opsiyonel harici sirkülasyon sistemi diğer cihazların ısıtma ve soğutmasında kullanılabilir.

ST 30 çalkalamalı su banyosu doku kültürü ve fermentasyon gibi uygulamalar için tasarlanmıştır. Hassas çalkalama hızı mikroişlemcili kontrol sistemi ile sağlanmaktadır. Farklı kapasitelerdeki tüp ve flakslar için birçok aksesuvar seçeneği bulunmaktadır.