Kit Saklama Dolapları

MD Serisi Kit Saklama Dolapları değerli ürünleri en ideal şartlarda güvenli bir şekilde saklamak için üretilmiştir. Sıcaklığa hassas ve soğuk ortamda saklanması gereken ilaçlar, aşılar ve farmakolojik ürünler iyi bir sıcaklık dağılımı ve kararlığı sağlayamayan sıradan buzdolaplarında saklanmamalıdır.

En iyi saklama koşullarını sağlamak amacıyla, Kit Saklama Dolaplarının hücresi ve gövdesi paslanmaz çelikten üretilmiş ve yüksek yoğunluklu poliüretan yalıtım malzemesi ile desteklenmiştir. Çok iyi düzeyde sıcaklık dağılımı ve kararlılığı sağlayan güçlü soğutma sistemi, aynı zamanda kapının açılıp kapanmasından sonraki toparlanma sürelerini de azaltarak en iyi saklama koşullarının korunmasına yardımcı olur.

MD Serisi Kit Saklama Dolaplarında sıcaklık verilerini sayısal ve grafik olarak on yıla kadar saklayabilen programlanabilir mikroişlemcili N-Smart™ kontrol sistemi kullanılmaktadır. Standart olarak sunulan Wi-Fi bağlantısı ve N-Mobile™ uygulaması ile sıcaklık değeri akıllı telefon üzerinden takip edilerek herhangi bir olumsuz durumda anlık olarak bildirim alınmaktadır.

Saklanan numunelerin güvenliğini en üst düzeyde tutan sesli ve görsel alarm sisteminin yanı sıra opsiyonel olarak sunulan AlerText™ GSM alarm modülü ile 5 farklı kullanıcıya acil durum mesajı göndermek mümkündür. Ayrıca standart olarak sunulan ethernet port kullanılarak alarm ya da arıza durumlarında belirlenen beş farklı kullanıcıya e-posta gönderilebilmektedir.

Cihazlarda güç kesintisi, ısı değişimi, açık kapı ve oluşabilecek diğer alarm durumlarında 12 saat süreyle beslenen, otomatik şarj özellikli akü ile çalışan alarm sistemi bulunmakta ve kullanıcıyı hem sesli hem de görsel olarak uyarmaktadır.