İnkübatörler

NÜVE’nin ürettiği modeller inkübasyon konusunda uzmalığının bir kanıtıdır. Yıllardır ürettiğimiz standart inbübatörler ve soğutmalı inkübatörlerle birlikte yeni CO2 inkübatörümüz mikroişlemci kontrollü olmalarının yanı sıra birçok gelişmiş özlelliklere de sahiptirler

EN 055/120 model inkübatörler, biyoloji, mikrobiyoloji ve diğer birçok uygulama için mükemmel inkübasyon şartları sağlarlar. Doğal hava sirkülasyonu çapraz kontaminasyon riskini azaltırken, sonuçların kalitesini arttırmaktadır.

EN 300/400/500 modelleri doğal hava sirkülasyonlu ve eloksal kaplı alüminyum hücrelidir. EN 400P/500P modellerinde cebri hava sirkülasyonu bulunmaktadır ve hücreleri daha yüksek dayanım için paslanmaz çelikten üretilmiştir

ES 120/252 soğutmalı inkübatörler biyoloji ile ilgili standart protokollerin yanı sıra, değişik sanayilerin kalite kontrol ve araştırma laboratuvarlarında da kullanılmaktadır.

EC 160 CO2 inkübatörde, hücreler ve diğer biyolojik örneklerle güven içinde uygulamalar yapılabilir. Kaynaksız tek parça hücresi kontaminasyona karşı güvenlik sağlarken, standart olarak sunulan nemli dezenfeksiyon ve opsiyonel UV lambalı sterilizasyon ile oluşabilecek kontaminasyon engellenir. Veri takibi dahili hafızadan veya opsiyonel olarak sunulan yazılım ya da SD kart yazıcısı ile kolaylıkla yapılabilir.