Kan Bankacılığı

NÜVE kan bankalarında kullanılabilecek genel laboratuvar cihazlarının yanı sıra, kan bankalarına özel cihazlar da geliştirmiştir.

Geliştirilen ürünler küçük kan merkezlerinden tam donanımlı kan bankası merkezlerine de hitap etmektedir. Bu özel cihazların yanı sıra, kan bankalarında kullanılan diğer NÜVE ürünleri de ilginizi çekebilir : Santrifüjler, derin dondurucular, laminar hava emniyet kabinleri, buharlı sterilizatörler.

KN serisi kan bankası dolapları, 72 kan torbasından 294 kan torbasına kadar değişik kapasitelerdedir. Kan bankası dolaplarımız, kan stoğunuzun en ideal şartlarda saklanmasını sağlayan teknoloji ile donatılmıştır.

PS 54 Trombosit Çaklayıcısı, trombositin çalkalanarak saklanması için ideal şartları sunmaktadır. PS 54, kendine özel inkübatörlerin içine sığacak şekilde dizayn edilmiştir.

PN 150 Trombosit İnkübatörleri, trombositlerin en uygun ve güvenli şartlarda saklanmasını ve izlenebilirliliği sağlayan teknik özelliklerle donatılmıştır.

KN serisi kan bankası dolapları ve PN serisi trombosit inkübatörleri kayıt ve izlemenin yanı sıra üst düzey güvenlik önlemleri içeren N-SmArt™ kontrol sistemi ile donatılmıştır.