Hakkımızda

Firmamız 2001 yılında ticari hayatına başlayarak 20 yılı aşkın bir süredir sağlık sektörü içerisinde faaliyet göstermektedir. Firmamız üretimini, ithalatını ve bayiliğini yapmakta olduğu ürün guruplarında, ülkemizin seçkin üretici ve ithalatçı firmaların ambulans, diş implantı ve medikal ürün yelpazesinde Türkiye de ve yurt dışında bir çok ülkede temsil etmekte olup, Türkiye genelinde bir çok ürün grubunun satış ve teknik servis hizmetlerini sağlamaktadır.
Kayseri başta olmak üzere, Nevşehir, Niğde, Kırşehir, Yozgat, Aksaray illeri ve ilçelerinde en iyi şekilde pazarlamayı ve teknik servis hizmeti vermeyi hedeflemektedir.

Firmamız Akdeniz İhracatçı Birliklerine kayıtlı olup, Tıbbi Cihaz Satış Merkezi Belgesi sahiptir, Teknik servisimiz  TSE 12426 Tıbbi Cihazlar Servis ve TSE 13011 Cerrahi El Aletleri Servis belgelerine haizdir.

Uzun yıllara dayanan tecrübesi ve uzmanlaşmış kadrosu ile ürün ve hizmet kalitesini her geçen gün arttırmayı görev edinmekle beraber medikal ürün ve teknik servis hizmetinde sektörün öncü markaları arasında adından söz ettirmiştir.

Gelişen teknolojik gelişmeleri doktor, hasta ve hastane elemanlarının ihtiyaçlarına göre hizmete sunmayı amaçlayan firmamız, çalıştığı seçkin firmaların ürünlerini ile çalıştığı bölgelerde en iyi şekilde satış ve servis hizmetlerini vermektedir.

Firmamız için, sunduğumuz hizmet ve müşteri memnuniyeti ön plandadır. Köklü, öncü ve güvenilir bir firma olarak müşterilerimize hizmet vermekteyiz.