Cerrahi Aletler

Bahadır, cerrahi aletlerin dövme malzemelerini temsilcisi olduğu firmalardan almaktadır. Müşterilerden gelen siparişler doğrultusunda bu malzemeler firmamızda işlenerek nihai ürün haline getirilir. Üretimde klasik makinelerin yanı sıra modern üretim makineleri de kullanılmaktadır.

Klasik cerrahi alet başlığı altında bulunan ürünlerimiz tıp fakülteleri ve hastanelerin cerrahi branşlarının ihtiyaçlarını karşılayabilecek çeşitliliğe ve bünyesinde birçok tıbbi ve medikal ekipmanı oluşturacak üretim potansiyeline sahiptir. Tesislerimizde; genel cerrahi, ortopedik cerrahi, beyin cerrahi, KBB, kalp ve damar cerrahi, üroloji, göz cerrahi, elektrocerrahi, mikrocerrahi, jinekoloji ve plastik cerrahi aletleri üretilmektedir.

Klasik Seri

Klasik aletlerimiz yüksek kaliteli, paslanmaz çelik dövme malzemelerden üretilmektedir. Üretim sürecinin her aşaması büyük bir dikkat içerisinde yürütülür. Mükemmel korozyon dayanımı, yüksek fonksiyonellik ve sağlamlık, medikal aletlerde kullanılan paslanmaz çelik malzemenin türüne uygun olarak gerçekleştirilen ısıl işlemler sayesinde sağlanır.

Üretim, müşterilerden gelen siparişlere göre gerçekleştirilmektedir. Bu nedenle siparişler, tek, birden çok veya setler halinde aletler için hazırlanabilir.

 

 

Titanyum Ve Mikro Serisi

Mikro cerrahi aletlerimiz itina ile üretilir. Fonksiyonellikleri özellikle kontrol edilir. Operasyon esnasında operatörün dikkatini dağıtmamak amacı ile alet ile operatörün hareketleri arasındaki denge mükemmel bir şekilde sağlanmalıdır, aletlerimizi bu kriterlere göre tasarlarız. Paslanmaz çelikten üretilmesi zorunlu aletlerin dışında kalan diger bütün ürünler titanyum malzemeden üretilmektedir.

 

Özel Seri

Operatörlerimiz ve sağlık enstitülerimiz ile birlikte, cerrahi operasyonları daha güvenli ve kolay hale getirme amaçlı geliştirilen medikal alet ve destek sistemleri. Bu kapsam dahilinde geliştirilen aletler ile ilgili bilgileri “duyurular” sayfamızdan takip edebilirsiniz.

 

KBB