Laminer Hava ve Mikrobiyolojik Emniyet Kabinleri

Laminar hava kabinleri ve mikrobiyolojik emniyet kabinleri, NÜVE’nin güvenlik konusundaki bilgi birikimi ve uzmanlığı ışığında tasarlanmıştır. Azami güvenlik özellikleri ve kolay kullanımı özellikleri ile bu cihazlar yıllarca güvenle kulanılabilir.

Kullanıcının sağlığı ön plana alınarak ve çalışılan örneklerin güvenliği düşünülerek optimum çalışma şartları sağlanacak şekilde tasarım yapılmıştır.Yapacağınız uygulama ve laboratuvar tipinize göre, NÜVE doğru ürünü seçebilmeniz için sizlere her zaman yardıma hazırdır.

LN Serisi  laminar hava kabinleri çalışılan örneklerin tam korumasını sağlarken harici kontaminatların ve partiküllerin çalışma alanına  girişini engeller.Mikroişlemcili kontrol sistemi sayesinde kullanırken herhangi bir ayarlamaya gerek kalmadan hava akış hızı otomatik olarak sağlanır.

MN Serisi Class II mikrobiyolojik emniyet kabinleri kullanıcı, çevre ve örnekleri koruyacak şekilde tasarlanmıştır. Güvenlik kullanım rahatlığı ve kolaylığıyla birleştirilmiştir. Yansıma yapmayan beyaz iç yüzey, temizlik kolaylığı sağlayan yuvarlatılmış köşeler ve yetkisiz kullanımı engelleyen kilitli güç anahtarı ürünün gelişmiş özelliklerinden sadece bir kaçıdır.