Santrifüj Genel Bilgi

Kullanıcı güvenliğini ön plana alarak, NÜVE yüksek performans ve çok yönlülük sunan sağlam ve güvelinir santrüfüjler geliştirmiştir.

Her santrifüj, değişik uygulama ihtiyaçlarını karşılayacak aksesuvar çeşitliliğe sahiptir. Bu sayede, değişik uygulamalar için laboratuvarların yatırım maliyetini düşürmek amaçlanmıştır.

NF 048 bilinen tüm mikro tüpleri çevirebilmekte ve ilave rotoru sayesindehematokrit hazırlamada da kullanılabilmektedir.

Küçük klinik laboratuvarIar ve yedek bir cihaz bulundurmak isteyen büyük laboratuvarlar için ideal olan NF 200, küçük boyutuna rağmen, en çok kullanılan tüpleri çevirerek numuneleri analiz için hazırlamaktadır.

Orta kapasiteli  NF 400 masa üstü santrifüjün soğutmalı modeli de bulunmaktadır,NF 400R. Bu düşük hızlı modeller, açılır, açılı ve mikroplaka rotorları ile tıp ve araştırma laboratuvarlarının birçok ihtiyacını karşılamaktadır.

Çok amaçlı santrifüjler, NF 800/800R ve NF 1200/1200R, düşük ve yüksek hız uygulamaları için idealdir ve soğutmalı olarak da sunulmaktadır. NF 800/800R28×15 ml, NF 1200/1200R 48×15 ml kapasiteli açılır rotora sahiptir. Her iki cihaz için değişik kapasitelerde yüksek hızlı açılı rotor ve mikro plaka rotoru bulunmaktadır.